Your address will show here +12 34 56 78
SGR Sertifikası

  • Text Hover
 
SGR Sertifikası Hijyen Sertifikası

SGR Sertifikası (Hijyen Sertifikası) Kısaca SGR diye adlandırılan bu sertifika süresiz olarak verilmektedir, SGR eski adı ile bilinen Hijyen sertifikasının yerine getirilen zorunlu bir sertifika olup daha çok Yapı Kimyasalları,Giyim, Kozmetik, Çocuk Giyim ürünleri, Temiz su boruları, Oyuncak,Gıda ürünleri gibi alanlar için temin edilmesi zorunludur. Hijyen Sertifikası Temini için numune gönderimi şarttır.Sertifika Gümrük birliği Bölgesi Ülkelerinden Rusya, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan ’da geçerlidir. SGR temin süresi istenilen evrak ve numunelerin temin edilmesinden sonra 1-3 ay arasında temin edilmektedir.SGR Sertifikası üretici adına verildiği gibi Rusya`da yerel bir firma yazılması zorunludur (5 ülkeden birinden). Ecert olarak müşterilerimize Rusya Merkez ofisimizin bilgilerini yazma konularında yardımcı olunmaktadır.
ECERT Sertifika Merkezi

SGR Sertifikasına Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya SGR Sertifikası Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, SGR Sertifikasının nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, SGR Sertifikası almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

SGR Sertifikası almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız bilgi@ecert-tr.com mail adresinden veya +90(212) 504 2032 numaralı telefon numarasından hemen Ecert sertifika merkezine ulaşabilirsiniz.

SGR Sertifikası | Başvuru Yapın !

SGR Sertifikası için başvuru yapın. Profesyonel Hizmetimizden Yararlanın.