Your address will show here +12 34 56 78
Yangın Belgesi

  • Text Hover
 
Rusya Yangın Belgesi, Yangın Sertifikası
 

Rusya Yangın Belgesi, Yangın Sertifikası ya da yangın güvenlik belgesi yangın güvenlik koşullarına uygun olan verimi teyit eden belgedir.

Yangın sertifikası sadece Yangın sistemleri (yangın sprinkleri, yangın söndürücüler vb.) ürünler değil aynı zamanda inşaat ve yapı ürünleri, makineler gibi ürünlere özelliğine ve yerine göre yangın belgesizorunlu olabiliyor. Bu ürünler Rusya Federasyonu Yangın şartlarına göre belirli testlerden geçirilip ürünün test sonuçlarına göre ve bu test sonuçları belgeye yazılmak kaydı ile belge verilir.

Yangın sertifikası diğer belgelerde olduğu gibi ilgili uzmanın talebine göre ya üretim yerinde gerekli denetlemeyi yapar yada numune talep ederek kendi laboratuarlarında gerekli testleri yapma hakkına sahiptirler.

Yangın Sertifikası 1 ile 3 yıl aralığındaki sürelerde geçerli olup temin süresi 15 ile 45 gün arasındadır.
ECERT Sertifika Merkezi

Yangın Belgesi Belgesine Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Yangın Belgesi Belgesi Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Yangın Belgesi nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Yangın Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Yangın Belgesi Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız bilgi@ecert-tr.com mail adresinden veya +90(212) 504 2032 numaralı telefon numarasından hemen Ecert sertifika merkezine ulaşabilirsiniz.

Yangın Belgesi | Başvuru Yapın !

Yangın Belgesi için başvuru yapın. Profesyonel Hizmetimizden Yararlanın.