Your address will show here +12 34 56 78
Ukrayna UkrSEPRO Belgesi

  • Text Hover
 
Ukr SEPRO Sertifikası Hakkında Önemli Bilgiler;

1.  Ukr SEPRO Sertifikası  Neden Gereklidir?

Her ülke kendi gümrüklerine gelen ürünlerin kalitesini sorgulamaktadır. Bu paralelde Ukrayna da benzer tavrı göstermekte, ithal ürünlerden sertifika istemektedir. Bu ülkeye sıkça sevkiyat yapan firmalar bu belgeye gümrükte ihtiyaç duymaktadır.

Öte yandan, iç piyasada prestij sağlama yönüyle bu belge gereklidir. Bugün için TSE ve ISO 9000 Serisi Kalite Güvence Belgeleri bizim için nasıl bir anlam taşıyorsa, o ülke için kendi sertifikası da aynı prestij ve güvenilirlik anlamını taşımaktadır.

2. Ukr SEPRO Belgesi Nasıl Alınır

Ürünleriniz önce tarafımızca incelenir, firmanız hakkında genel bilgiler Rusça`ya çevrilerek kataloglarınızla birlikte Kiev`de sertifika kuruluşlarına gösterilir. Fiyatlandırma için Resmi müracaat gereklidir. Tarafımızla yapacağınız sözleşme doğrultusunda işleminiz başlar ve Ukrayna`dan Yetkili Eksperler gelerek üretim yerinizde inceleme yapar. Numunelerin Kiev`deki Test Merkezinde incelemesi yapıldıktan sonra 20 ile 30 gün içinde sertifikalar teslim edilir.

3. Ukrayna UkrSEPRO Belgesi Çeşitleri Nelerdir?


UkrSEPRO çeşitlemesi daha çok hangi süre için verildiği ile alakalıdır:

İki yıl için verilen UkrSEPRO:

Üretim yerinde yapılan inceme ve bunun sonucu düzenlenen tutanak ile belli ürünler için verilen sertifika tipidir. Bunu alacak olan firmalarda ISO 9000 serisine sahip olma şartı aranmamaktadır. Birçok durumda bu sertifika tercih edilmektedir. Ürünlerin Ukrayna normlarına uygunluğu kontrol edilir.

 

Beş yıl için verilen UkrSEPRO:

Firmanın sistemi üzerinde ve üretim yerinde yapılan inceleme sonucunda düzenlenen tutanak ile belli ürünler için verilen sertifika tipidir. Bu belgenin alınabilmesi için firmanın ISO 9000 Kalite Güvence Sistemine sahip olması gerekmektedir. Ürünlerin Ukrayna normlarına uygunluğu kontrol edilir.


ECERT Sertifika Merkezi

Ukr SEPRO Belgesine Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Ukr SEPRO Belgesi Belgesi Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Ukr SEPRO Belgesi nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Ukr SEPRO Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Ukr SEPRO Belgesi Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız bilgi@ecert-tr.com mail adresinden veya +90(212) 504 2032 numaralı telefon numarasından hemen Ecert sertifika merkezine ulaşabilirsiniz.

Ukr SEPRO Belgesi | Başvuru Yapın!

Ukr SEPRO Belgesi için başvuru yapın. Profesyonel Hizmetimizden Yararlanın.