Your address will show here +12 34 56 78
Hijyen Belgesi

 
Ukrayna Hijyen Belgesi – Ukrayna Hijyen Sertifikası

Ukrayna,  Rusya Federasyonu’nda olduğu gibi toplum sağlığını etkileyen ürünler için kalite sertifikası istemektedir. İnsanların yediği gıdalar, elbiseler, tene sürülen kozmetik ürünler, gıda ambalaj ve üretim ekipmanlarının materyalleri, mobilyaların ve metallerin kimyasal bileşikleri Ukrayna Hijyen Belgesi alınmasını gerektirmektedir.

Ukrayna Hijyen Belgesi , Ukrayna gümrüklerinde ve iç piyasada söz konusu ürünlerin satıldığı depo, mağaza ya da marketlerde devlet yetkilileri ya da tüketiciler tarafından sıkça sorgulanmaktadır.

Ukrayna Hijyen Belgesi  başlıca; ürünlere, hizmet şekline veya uygulanan proseslerin teknik şartlarına göre verilebilmektedir.

Bunlardan özellikle ürünlere verilen Hijyen Belgeleri Ukrayna’ya ihracat yapan/yaptıran Ukrayna dışındaki üreticileri ilgilendirmektedir. Ürünlerden alınan numuneler ilgili dokümantasyona göre çeşitli testlere tabi tutularak Ukrayna`da kabul edilen normlara uygun olup olmadığı araştırılır.
ECERT Sertifika Merkezi

Hijyen Belgesi Belgesine Nasıl Başvuru yapılır ? gibi sorularınız var ise veya Hijyen Belgesi Belgesi Hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Hijyen Belgesi nin nasıl alındığını öğrenmek istiyorsanız, Hijyen Belgesi almak için hangi evrakların gerekli olduğunu öğrenmek istiyorsanız,

Hijyen Belgesi Belgesi almak için şimdi başvuru yapmak istiyorsanız bilgi@ecert-tr.com mail adresinden veya +90(212) 504 2032 numaralı telefon numarasından hemen Ecert sertifika merkezine ulaşabilirsiniz.

Hijyen Belgesi | Başvuru Yapın !

Hijyen Belgesi için başvuru yapın. Profesyonel Hizmetimizden Yararlanın.